Atrakcijas Ņižina

Ņižina ir skaista un vēsturiska pilsēta, kas atrodas Ukrainas Čerņigovas reģionā. Pilsēta datēta ar 16. gadsimtu, un tajā ir daudz interesantu apskates vietu, tostarp pilis, baznīcas, klosteri un daudz kas cits. Šeit mēs tuvāk apskatīsim dažus no Ņižinas populārākajiem tūrisma objektiem. Raksts tapis ar News Nizhyn atbalstu.

Pilsētā ir vairākas satriecošas pilis, jo īpaši Ņižinas pils. Šī majestātiskā ēka tika uzcelta 19. gadsimtā, un tagad tā ir muzejs, kas demonstrē bagātīgo pilsētas vēsturi. Kompleksā ir liela zāle, bibliotēka un daudzi vēsturiski artefakti.

Turklāt šajā apkaimē atrodas vairākas lieliskas baznīcas un klosteri, no kuriem daudzas ir datētas ar viduslaikiem. Īpašu uzmanību ir pelnījusi Sv.Trīsvienības baznīca, kas atrodas pašā pilsētas centrā. Šī iespaidīgā ēka tika uzcelta 1630. gadā, un tai ir raksturīgs arhitektūras stils.

Tiem, kam patīk izpētīt dabu, Ņižina piedāvā arī iespaidīgas ainavas. Noteikti apmeklējiet Ņežinas botānisko dārzu, kura platība ir 5 hektāri un kas izceļas ar dažādām augu sugām. Ir arī Vasilkovskaya Gora dabas rezervāts, kas ir lieliska vieta putnu vērošanai un vietējiem savvaļas dzīvniekiem.

Visbeidzot, Ņižinā ir arī vairāki interesanti muzeji, tostarp Ivana Kačanovska muzejs un Ņižinas Valsts vēstures un arheoloģijas muzejs. Abas šīs iestādes iepazīstina apmeklētājus ar pilsētas pagātni.

Pateicoties savai bagātajai kultūrai un vēsturei, Ņižina ir ideāla vieta tūristiem, kuri vēlas iepazīt Ukrainu. Pilsētas daudzās apskates vietas, sākot no pilīm un baznīcām līdz dārziem un muzejiem, padara to par lielisku vietu, ko apmeklēt un izpētīt.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: