Pilnpiedziņas Volkswagen Crafter 4Motion

Pilnpiedziņas Volkswagen Crafter 4MotionŠīs automašīnas augstās spējas un izturības līmenis ir labi zināms ikvienam, kas nodarbojas ar kravu vai komercpārvadājumiem. Un mēs nerunājam par parasto grunti, bet gan par īstu smagu bezceļu, kuru automašīna pārvar ar apskaužamu vieglumu. Koncerns automašīnu prezentēja dažādās modifikācijās. Piemēram, Kombi versija uzņēma deviņus pasažierus ar visu bagāžu, un furgona versijas Kasten lietderīgais tilpums varēja būt no 7,5 līdz 17 kubikmetriem. m.

Pēc atjaunināšanas transportlīdzekļa augstums ir vēl vairāk palielinājies, uz aizmugurējās ass tas bija 270 mm, bet uz priekšējās ass — 280 mm. Kongresu leņķi tik ļoti pieauguši, ka šim rādītājam uzmanību pievērsuši pat bezceļu braukšanā iesaistītie.

VW koncerna Austrijas kolēģi, kas pārstāvēja Achleitner, palīdzēja no VW Crafter izveidot īstu “blēdi”. Pirmkārt, viņi parūpējās par diferenciāļa bloķētāju, aizmugurē un centra, uzstādīšanu automašīnā un aprīkoja to ar reduktoru, bez kura vienkārši nav jārunā par grūtu bezceļa apstākļu pārvarēšanu. Ikvienam, kurš vēlas uzstādīt slēdzeni un priekšā, būs jāmaksā atsevišķi.

Viens no populārākajiem un tajā pašā laikā interesantākajiem Crafter apdares līmeņiem ir furgons ar paaugstinātu jumta līmeni. Šajā versijā iekārta darbojas ar augstākās klases dīzeļdegvielas spēkstaciju, kas aprīkota ar divām turbīnām.

Vēl viena atšķirība no parastās versijas ir augstāks vadītāja sēdekļa iestatījums, kas būtiski uzlaboja redzamības kvalitāti, kas tik ļoti nepieciešama, braucot ar šīs klases auto. Ja izslēdzam bloku, kas ir atbildīgs par zemākas pārslēgšanas un citu bezceļu iespēju iekļaušanu, automašīnu salonos vairs nav atšķirību.

Pateicoties šādam noderīgam aprīkojumam, automašīna viegli pārvar vismaz 45 grādu nogāzes, mierīgi iztur diagonālu karāšanos un vētras brastus līdz 600 mm. Īpaša elektroniskā opcija kontrolē automašīnas ātrumu stāvos nobraucienos, saglabājot līdzsvaru un neļaujot ātrumam pārsniegt 5 km. vienos.

Šis segments ir diezgan piesātināts, taču VW Crafter 4Motion cienīgu konkurentu praktiski nav. Jāpiebilst, ka auto ir diezgan dārgs, tāpēc par augstiem pārdošanas reitingiem nav jārunā, taču mērķauditorija pērk auto, acīmredzot tāpēc, ka neredz cienīgāku alternatīvu.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: