Pārveidojam auto uz sašķidrināto gāzi

Benzīna izmaksas mūsu laikā pastāvīgi pieaug. Intensīvā ekspluatācijā degvielas izmaksas var būt tik augstas, ka transports vai pasažieru pārvadāšana var būt nerentabla.

Pāreja no benzīna uz LPG

Ir risinājums – šī ir ātrākā automašīnas pāreja no iekšdedzes dzinēja uz sašķidrināto gāzi, kas maksā minimāli, bet garantē labu jaudu degšanas laikā. Bet šim jums būs jāizvēlas un pareizi jāinstalē pareizais HBO. Tad tādi uzņēmumi kā union4x4.kharkov.ua varēs optimizēt izmaksas.

Degvielas baloni tiek uzskatīti par jebkura HBO pamatu. A priori visuzticamākie ir modeļi, kas izgatavoti no St3sp oglekļa tērauda, ​​kas ir ne tikai lēts, bet arī atšķiras gan ar elastību, gan izturību — šādu tēraudu var metināt, izmantojot elektrisko metināšanu. Ne velti lielākajai daļai no iepriekšminētā tērauda izgatavotajiem baloniem ir metinātas šuves, taču visas iekārtas var viegli izturēt sašķidrinātās gāzes spiedienu, kas sasniedz pat 16 atmosfēru. Tāpēc cilindru minimālais sieniņu biezums ir 5 mm.

Piedāvāto degvielas cilindru jauda var ievērojami atšķirties. Visbiežāk baloni tiek izvēlēti vieglajām automašīnām, kuru tilpums ir 60-90 litri. Ar šo daudzumu pietiek, lai nobrauktu vismaz 200 km, taču patiesībā šis rādītājs parasti ir lielāks. Ja jūs iegādājaties 100 litru cilindru un ievietojat to Volgas bagāžniekā, tad šī automašīna varēs nobraukt aptuveni 300 km vienā degvielas uzpildes stacijā, kas ļaus jebkuram HBO, pat visdārgākajam (itāļu), atmaksājas ļoti ātri.

Vienīgais, kas jāatceras, ir VZU vai ārējā uzpildes ierīce, kas parādās blakus degvielas uzpildes atverei, un, lai pārslēgtos uz benzīnu vai gāzi, uzstādītāji zem pārsega uzstāda BC (benzīna vārsts) vai GC (gāzes vārsts). Tas ir diezgan ērti, jo, tiklīdz beidzas gāze, iekšdedzes dzinējs var sadedzināt parasto benzīnu. Vienīgais, kas jāatceras, ka tas viss darbosies tikai vienā gadījumā, ja cilindra galva nav iepriekš izurbta gāzei.

Noteikti izvēlieties augstākās kvalitātes pārnesumkārbu. Par labākajām šajā līnijā tiek uzskatītas divpakāpju pārnesumkārbas, kas aprīkotas ar papildu sajaukšanas kameru, kuru pastāvīgi silda karstais antifrīzs, ko piegādā no iekšdedzes dzinēja. Tā rezultātā, pat ja dzinējs darbojas ar maksimālo jaudu, ātrumkārbas nekad nesasaldēs. Bet divpakāpju pārnesumkārbas ir salīdzinoši dārgas un diezgan grūti uzstādāmas. Lielākajai daļai vieglo automašīnu, kā liecina prakse, vienpakāpes pārnesumkārbas, kuras autovadītāji augstu novērtē zemo izmaksu un uzstādīšanas vienkāršības ziņā, ir diezgan piemērotas.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: