Badošanās dienas: labums vai kaitējums?

Badošanās dienas: labums vai kaitējums?Pēdējā laikā arvien vairāk uztura speciālistu saka, ka ik pa laikam organismam nepieciešamas izslodzes, pareizāk sakot badošanās dienas, kas palīdz organismam atbrīvoties no nevajadzīgiem toksīniem.

Badošanās dienas ir īslaicīga monodiēta, kas paredz īsu laika periodu ēst viena veida veselīgu pārtiku. Patiesībā šis ir tikai īpašs uztura periods, kas izslēdz parasto ēdienu.

Jūs ievedat savā uzturā galveno produktu, kas ir atbildīgs par ķermeņa attīrīšanu. Tādā veidā jūs izvadāt toksīnus no ķermeņa un palīdzat ķermenim.

Pirms gavēņa dienu pavadīšanas jāpārliecinās, vai organisms ir gatavs šim grūtajam pārbaudījumam, jebkura badošanās rada stresu organismam. Tāpēc pirms monodiētu organizēšanas noteikti jākonsultējas ar ārstu un jāpārliecinās, ka esat pilnīgi vesels.

Ja esat pārliecināts, ka nekas neapdraud jūsu veselību, tad varat droši sākt veidot badošanās diētu. Bet tajā pašā laikā tam vienkārši ir jāpieiet ar visu atbildību un nopietnību. Ir daži vienkārši noteikumi, kas palīdzēs pareizi pavadīt badošanās dienas, nekaitējot veselībai.

Kā pavadīt badošanās dienu?

1. Pirmā lieta, kas jāatceras, ir zelta likums – neēd uz nākotni, ja pirms gavēņa dienas paēdīsi nedēļu iepriekš, tas acīmredzot maz noderēs. Dienu pirms badošanās dienas jums vajadzētu ēst tikai vieglu pārtiku, lai sagatavotu ķermeni attīrīšanās procesam. Īpašu uzmanību pievērsiet vakariņu vieglumam.

2. Tūlīt pēc badošanās dienas nevajadzētu no rītiem ēst pārāk daudz, jo tas acīmredzami sabojās visu vienas dienas monodiētas efektu un viss rezultāts burtiski tiek nogremdēts.

Esiet piesardzīgs un ēdiet vieglas brokastis bez taukiem.

3. Monodiētai jāizvēlas tikai produkts, kuru lietojot, jūs sajutīsiet patiesu prieku. Tā var būt zivs vai tvaicēta vistas gaļa. Āboli vai greipfrūti. kāposti vai burkāni.

4. Gavēņa dienā jāizdzer vismaz divi litri ūdens, ūdenim var pievienot vieglu, nesaldinātu zaļo tēju.

5. Badošanās dienu laikā atcerieties, ka diētai jābūt daļējai. Tāpēc jums ir jāēd vismaz piecas reizes. Porcijas nedrīkst būt ļoti lielas, lai gremošanas sistēma varētu ātri tikt galā ar visiem produktiem un atgriezties pie ierastā darba.

6. Neaizraujies ar badošanās dienām, bieži vien nav ieteicams tās pavadīt, jo tas var negatīvi ietekmēt tavu veselību. Atcerieties, ka monodiēta ir stress jūsu ķermenim un jums nevajadzētu pastāvīgi pakļaut barības vadu tai, lai ar savām rokām nekaitētu savai veselībai.

Badošanās dienas jums nāks par labu tikai tad, ja regulāri ēdat veselīgu, veselīgu pārtiku. Jums nav jāliedz sev prieks. Ir daudz iespēju ne tikai veselīgam, bet arī gardam ēdienam, piemēram, šokolādei svara zaudēšanai: http://vinpravda.com/kupit-chocolate-slim-zakazat-shokolad-slim-dlya-pokhudeniya.html.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: