auto kopšana

auto kopšanaAuto iegāde ir ļoti svarīgs solis cilvēka dzīvē. Taču pēc vēlamā transportlīdzekļa iegādes rodas jautājums, kā to kopt? Un kas vēl papildus jāpērk ideālai mašīnas darbībai?

Nav noslēpums, ka automašīna ir izsmalcināta lieta, un katrs modelis prasa īpašu aprūpi. Bet ir virkne padomu, kas piemēroti jebkurai automašīnai, no ekonomiskās līdz biznesa klasei.

Pirmkārt, ir jāuzrauga tehniskais stāvoklis. Un tas nozīmē, ka jums pastāvīgi ir jāiziet tehniskā apskate, kurā kvalificēti darbinieki veiks jūsu automašīnas «diagnozi». Ieteicams to lietot vismaz reizi gadā. Arī ļoti noderīgs padoms: apdrošiniet automašīnu, bet tas jums sagādās daudz nepatikšanas, bet labāk nekā avārijas gadījumā palikt «bez nekā», mūsu gadījumā, auto.

Nomainiet riepas laicīgi (maiņas termiņus nosaka likums), par to pārkāpšanu — naudas sods. Piemēram, vasaras riepu iespējas var apskatīt šeit. Neaizmirstiet arī par motoreļļu, tā jāmaina ik pēc 10-12 mēnešiem vai tad, kad automašīna ir nobraukusi nākamos 10 tūkstošus kilometru. Nemēģiniet uz to ietaupīt, jo, kā zināms: «Skopais maksā divreiz.» Nekādā gadījumā nevajadzētu aizmirst par antifrīza nomaiņu, kuru ieteicams mainīt ik pēc četriem gadiem. Mūsdienu «antifrīzu» ražotāji ir nolēmuši ievērojami palīdzēt automašīnu īpašniekiem, jo ​​antifrīzs nolietojuma laikā maina savu krāsu. Tāpat neaizmirstiet par filtru, proti, gaisa un eļļas, nomaiņu. Vienmēr pārbaudiet bremžu kluču stāvokli, jo jūs nekad nezināt, kas var notikt, un tas jums nekaitēs, lai pārliecinātos par to vēlreiz.

Izskats

Svarīgs labi koptas automašīnas aspekts ir tās patīkamais izskats. Lai to panāktu, jums ir jāmazgā automašīna pēc iespējas biežāk, ieteicams to darīt specializētos uzņēmumos. Protams, jūs varat to izdarīt pats, ja jums ir laiks un enerģija. Īpaši tam ir vērts pievērst lielāku uzmanību mākoņainā laikā, kad dubļi ir gandrīz visur. Izskatam ir milzīga loma automašīnas pārdošanā, padarot to pircējam vēlamāku. Turklāt jebkuram autovadītājam, bez šaubām, ir daudz patīkamāk vadīt tīru un koptu automašīnu. Vēlos ieteikt uzstādīt gaisa atsvaidzinātāju, lai nebūtu izplūdes gāzu smakas.

Atcerieties vienu vienkāršu lietu – pareiza un savlaicīga jūsu automašīnas apkope ir tā ilga mūža atslēga.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: