Audi A7 Sportback sedans, sporta automašīna vai limuzīns?

Audi A7 Sportback sedans, sporta automašīna vai limuzīns?

Kur vien šis auto parādās, tas uzreiz izraisa visdziļāko interesi citos un pat tajos, kuri ir diezgan vienaldzīgi pret tik lieliem sedaniem, neuzskatot tos par praktiskuma modeli, un dod priekšroku hečbekiem vai kompaktajiem krosoveriem, kas, starp citu, nesen tirgū.popularitātes virsotne.

Tomēr šādi viedokļi ir diezgan pamatoti, jo ne tikai sedana ārējais ekstravagantais izskats, bet arī tā izmaksas uzsver, ka šī automašīna nav radīta braucieniem uz dārzu vai makšķerēšanai, lai gan, ja nepieciešams, tas var viegli aizstāt jebkuru kompaktu krosoveru. .

Auto ir ultramoderns, ērts, ērts, ar plašu salonu, lai gan trīs pasažieri aizmugurējā rindā nebūs iespaidīgi. Taču, kādu laiku pavadot pie stūres, tu sāc saprast, kā tiek noteiktas prioritātes. Lai gan A7 var saukt par limuzīnu, tas vairāk ir sporta auto, kas koncentrējas uz vadītāju. Aktīvās piedziņas nodrošināšanai tiek nodrošināta ne tikai pilnpiedziņa, bet zem pārsega atrodas 300 zirgspēku benzīna spēka agregāts, kas rada 440 Hm griezes momentu. Ar šādu potenciālu pietiek, lai pat tik diezgan smagu sedanu izkliedētu līdz 100 km. stundā mazāk nekā 6 sekundēs.

Šo spēkstaciju apkopo patentētais S tronic transmisijas “robots”, 7 diapazoni, kam ir manuāls vadības režīms, kas vēlreiz uzsver automašīnas sportisko orientāciju. Turklāt automašīna nodrošina dažādu braukšanas režīmu iestatījumus. Ja jums ir nepieciešams ātrums un augsta dinamika, jums vajadzētu izvēlēties sportisku. Piekare kļūs stīva, un stūre būs vēl precīzāka un savāktāka. Braucot lielos attālumos, varat izmantot komforta režīmu, un tieši tad automašīna patiešām pārtop par īstu vadītāju limuzīnu.

Nav aizmirstas arī mūsdienu tendences. Sedans A7 pilnībā atbilst visiem vides standartiem, vienlaikus strādājot diezgan ekonomiski. Normālos braukšanas apstākļos automašīna kombinētajā ciklā patērē ne vairāk kā 11 litrus benzīna uz 100 km. palaist. Protams, to veicina dažādas elektroniskās iespējas un sistēmas, tostarp start-stop, starp citu, ja ir vēlme, šo iespēju var izslēgt.

Kopumā šodien šo sedanu var uzskatīt par vēl vienu vācu inženieru uzvaru iemiesojumu. Auto ir piepildīts ar jaunākās paaudzes elektroniku, drošības sistēmām, piemēram, kruīzkontroli, aklās zonas uzraudzības iespēju un daudz citu aprīkojumu, ko var uzstādīt par maksu.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: