Atrodiet nozagtu automašīnu bez policijas palīdzības

Pirmā lieta, ko autovadītājiem ieteicams darīt automašīnas zādzības gadījumā, ir vērsties policijā. Ja to darīsi uzreiz, tad pastāv aptuveni 30% iespēja, ka drīzumā atkal sēdīsies pie sava auto stūres. Tas var izklausīties paradoksāli, taču šāds risinājums ne vienmēr būs pieņemams zagtu automašīnu īpašniekiem. Fakts ir tāds, ka bieži nolaupītāji ir tuvi cilvēki, kuri vēlas kaut ko atriebt. Tātad detektīvu praksē bija gadījumi, kad brālis ar noziedzīgu pagātni apvainojās uz brāli, jo neaizdeva naudu, meitene bija ļoti dusmīga uz savu jaunieti viņa nodevības dēļ utt.
Maskavas detektīvi palīdzēs delikāti atrisināt jebkuru situāciju, lai jūs atgūtu savu automašīnu un jums rūpīgais cilvēks netiktu ielikts aiz restēm. Kā ar viņu rīkoties, ir atkarīgs no jums personīgi, taču, ja vēlaties, detektīvi var vadīt ar viņu izglītojošu sarunu.

Kā nozagt automašīnu, nepārkāpjot likuma noteikumus?

Atrodiet nozagtu automašīnu bez policijas palīdzības

Jēdziens «auto zādzība» nav tik vienkāršs. Dažās situācijās šī darbība netiks uzskatīta par noziegumu, piemēram:
• automašīnu nozadzis tuvs radinieks, kuram ir tiesības un atļauts to vadīt;
• uzņēmuma darbinieks ārpus darba laikā izmantoja dienesta transportlīdzekli;
• automašīnas zādzība izdarīta, lai palīdzētu smagi cietušai personai, aizturētu bīstamu noziedznieku.
Detektīvu aģentūras pakalpojumi zagtu automašīnu meklēšanā bieži vien ir efektīvāki par policijas palīdzību. Tas saistīts ar to, ka likumsargi bieži vien nav pietiekami ieinteresēti lietas sekmīgā atrisināšanā. Turklāt viņiem vienlaikus ir jāveic daudzas izmeklēšanas, kas neļauj katrai no tām veltīt pietiekami daudz laika. Privātdetektīvi dara visu iespējamo, lai sasniegtu vēlamo rezultātu, ņemot vērā visus klientu lūgumus un vēlmes. Vairumā gadījumu ekspertiem izdodas atrast pat tās automašīnas, kas nozagtas pirms dažiem gadiem.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями: